095 314-67-80(viber),

096 779-68-14

Передзвоніть мені

Пн-Сб 10:00-18:00

"МАКРОСОРБ" розумна мінералізація організму

 

«МАКРОСОРБ» розумна мінералізація організму людини

Приблизно 4% маси тіла людини складають мінерали. Говорити про призначення мінералів і їх вплив на здоров'я людини можна дуже довго. Тому перерахуємо лише основні функції :
 
  • Формування кісток, скелета, зубів (їх міцність) ;
  • Контроль водного балансу ;
  • Активація ферментних систем ;
  • Регуляція клітинного обміну ;
  • Нормалізація роботи гормональної та травної систем ;
  • Збереження кислотно-лужного балансу ;
  • Посилення нервово-м'язової передачі ;
  • Підтримка нормального серцевого ритму ;
  • Нейронна провідність (робота нервових клітин).
Всі перераховані вище процеси, в яких беруть активну участь мінерали, відбуваються всередині нас, а тому ми не можемо бути до кінця впевнені, що здорові. Дефіцит мінералів можна визначити лише за непрямими ознаками (симптомами). Наприклад, найочевидніші - крихкість зубної емалі, ламкість нігтів, випадання волосся, кліпання очей (на зразок нервового тику), болю в суглобах, судоми, хвороблива менструація, часті мігрені та інше. 
 
Потрібно розуміти, що недолік в організмі мінералів призводить до розвитку захворювань кістково-м'язової і серцево-судинної систем (остеопороз, перепади тиску, порушення серцевого ритму і ін.), анемії , зниження імунітету і статевої функції. Крім того, дефіцит цих корисних елементів відбивається на психоемоційному стані: розвивається депресія, підвищена дратівливість, швидка стомлюваність, порушення сну, та й просто безсилля.
 
Важливо відзначити, що надлишок мінералів також несприятливо впливає на здоров'я людини. У всьому потрібен баланс!
 
Мікро- і макроелементи постійно взаємодіють. Так, наприклад, надлишок міді завжди веде до нестачі цинку, марганцю і кальцію, а кальцій, який приймається в складі будь-якого препарату, ніколи не зможе потрапити в кісткову тканину, якщо не забезпечити одночасне надходження в організм бору і кремнію. Тому проблему остеопорозу неможливо вирішити прийомом монопрепаратів кальцію.
 
Виникає логічне запитання: як же досягти балансу і забезпечити організм всім необхідним? На допомогу прийдуть активовані мінерали природного походження - цеоліт і сапоніт. На їх основі українськими фахівцями був розроблений мінеральний комплекс «МАКРОСОРБ».
 
«МАКРОСОРБ» заповнює дефіцит мікро- і макроелементів, причому робить це вибірково - в залежності від потреб конкретного організму.
 
Практично всі мінерали потрапляють в організм людини разом з їжею і водою. Організм сам по собі не виробляє мінерали. Як показує практика, щодня отримувати необхідну кількість мінералів з їжею практично неможливо. Заповнити їх дефіцит допомагають мінеральні комплекси. Важливо розуміти, що використання синтезованих хімічним шляхом препаратів, а таких багато на фармацевтичному ринку, не вирішує проблем, пов'язаних з дисбалансом мінералів в організмі. А прийом природних мінералів призводить до відчутних позитивних змін, так як мікро- і макроелементи в їх складі знаходяться в найбільш доступній формі для засвоєння їх організмом.
 
Важливо відзначити, що «Макросорб» також є унікальним природним сорбентом. Звичайні сорбенти виконують цілком зрозумілу функцію - вони очищають організм від токсинів, шлаків, стимулюють процес травлення. Розумний сорбент «Макросорб» не просто очищає, він запускає процес саморегуляції організму, який і призводить до оздоровлення.
 
«Макросорб» об'єднав в собі два різних за будовою природних мінералу -цеоліт і сапоніт, які здавна відомі своїми цілющими властивостями. Завдяки цьому препарат позитивно впливає на фізіологічні процеси, що відбуваються всередині і зовні кожної клітини організму. Це відбувається за рахунок насичення організму всіма необхідними мікро-і макроелементами і виведення токсинів, чого ми ніколи не могли б досягти за допомогою синтетичних мінералів.
 
Що ж це за мінерали цеоліт і сапоніт?
 
ЦЕОЛІТ - №1 в списку природних сорбентів, його по праву називають «каменем 21-го століття»! Особливістю цеоліту є його жорстка тривимірна кристалічна структура, що нагадує стільники, які з'єднані між собою каналами. Навіть вода, вільно просуваючись по цих каналах всередині «клітини», що не порушує молекулярну структуру цеоліту.
 
Цеоліт можна назвати «молекулярним ситом», яке здатне очищати органи і кістки від радіоактивних речовин, важких металів, а також шкідливих, чужорідних для організму речовин. При цьому відбувається заміна виведеного шкідливої речовини на потрібний елемент, який міститься в мікрокристалічної структурі мінералу.
 
На відміну від багатьох інших сорбентів (навіть натуральних), тривалість застосування яких не повинна перевищувати двох тижнів, цеоліт можна вживати щодня. Він не виводить з організму корисні речовини (вітаміни, амінокислоти та ін.), Так як не може їх адсорбувати через малого розміру своїх пір (близько 4 ангстрем).
 
Цікаво, що після технологічної обробки, активна поверхня цеоліту збільшується в три і більше разів, що підсилює його здатність до адсорбції.
 
Цеоліт для комплексу «Макросорб» видобувається в Закарпатській області України і є одним з найякісніших у світі, так як має дуже високий вміст клиноптилолиту.
 
 
 
САПОНІТ - природний мінерал з високим вмістом магнію (до 12%). Але не тільки! У ньому також зібрано повний денний комплекс мікро- і макроелементів для нормальної роботи організму. За їх змістом сапоніт багато в чому перевершує овочі і фрукти.
 
Елементи, які містяться в сапоніті, беруть участь в синтезі гормонів і ферментних реакціях, виконують важливі регулюючі функції в метаболізмі. Вони сприяють правильному засвоєнню вітамінів, з якими взаємодіють в ферментних системах. Наприклад, вітамін B12 виконує свої функції в поєднанні з кобальтом.
 
Сапоніт також володіє хорошими адсорбуючими властивостями, сприяючи виведенню токсинів.
 
Ще одна особливість сапоніту - це його хвильова активність. Він випромінює статичну хвилю, яка по частотності збігається з хвилями, випромінюваними здоровими клітинами. При попаданні в клітини сапоніт змушує їх вібрувати в здоровому режимі. Це впливає на здоров'я нашого організму в цілому.
 
Сапоніт для комплексу «Макросорб» добувають в Хмельницькій області України в одному з найбільших світових родовищ сапонітових глин.
 
Додамо ще кілька фактів про цеоліт і сапоніт.
 
Найбільш важливим елементом, що входять до складу цих мінералів, є кремній (у цеоліті - близько 70%, в сапоніте - близько 50%). Кремній бере активну участь майже у всіх фізіологічних процесах, починаючи зі зміни клітинних мембран до утворення сполучної тканини кісток і хрящів. Він стимулює заміну тканин (завдяки синтезу білків), перешкоджає утворенню холестеринових бляшок, нормалізує проникність судинних стінок і забезпечує їх еластичність, бере участь в передачі нервових імпульсів.
 
Науково-дослідні роботи підтверджують, що цеоліт і сапоніт є «розумними» сорбентами, так як мають властивість вибірково поставляти в організм мінеральні елементи, що знаходяться в дефіциті, і одночасно видаляти ті мікро- і макроелементи, які містяться в надлишку.
 
Ми вже згадували основні властивості комплексу «Макросорб» - насичення мінералами організму і виведення токсинів. Але це ще не все!
 
ІМУНОМОДУЛЯТОР «Макросорб» містить всі життєво важливі мінерали (цинк, залізо, мідь, марганець, ванадій, хром, кобальт, селен і ін.), Без яких неможлива повноцінна робота імунної системи. Він сприяє підвищенню вмісту імунних клітин (Т-кілерів і Т-хелперів), а також кількості лейкоцитів, стимулює повноцінний синтез імуноглобулінів. Висока сорбційна активність комплексу також позитивно впливає на імунну систему, так як її клітини дуже чутливі до впливу токсинів.
 
ГЕРОНТОПРОТЕКТОР (омолодження, профілактика інсульту, інфаркту, раку). З віком концентрація кремнію в сполучної тканини знижується, перш за все, в судинних стінках, що може викликати розвиток атеросклерозу. Високий вміст кремнію в комплексі «Макросорба» уповільнює процес старіння і пов'язані з ним захворювання. Кремній зменшує проникність сполучної тканини, завдяки чому зміцнює стінки судин і захищає від відкладень холестерину. В результаті нормалізується склад крові і відновлюється її мікроциркуляція. За рахунок утримання селену, потужного імуномодулятора і канцеростатичного агента «Макросорба» захищає мембрани клітин від пошкоджень вільними радикалами, попереджаючи виникнення ракових клітин, а також захворювань серцево-судинної системи (інсульту, інфаркту).
 
pH-СТАБІЛІЗАТОР    На жаль, більшість продуктів нашого раціону (мучні вироби, цукор, кава, алкоголь, молочні продукти, м'ясо, газовані напої та ін.), «Закисляють» організм. При окисленні клітини позбавляються кисню і поживних речовин. Організм намагається компенсувати кислоту за допомогою лужних мінералів (кальція, магнію, калію, натрію). Коли в раціоні недостатньо мінералів для такої компенсації, відбувається накопичення кислот в жирових і інших тканинах організму. Наприклад, якщо вони накопичуються в колінах, це викликає артроз, а якщо в печінці, то може спровокувати ожиріння печінки. Коли досягається кислотно-лужний баланс, організм інстинктивно прагне до здорової ваги. Справа в тому, що як тільки усувається кисне середовище, відпадає необхідність в утворенні нових жирових клітин, а накопичений жир спалюється - він більше не потрібен для зберігання кислих відходів. Доведено, що в середовищі насиченою киснем, при pH 7,43 і вище (слабощелочна середовище) ракові клітини, паразити, віруси, бактерії і грибки не розвиваються. Під впливом комплексу «Макросорба» відбувається накопичення лужних мінералів, які при необхідності усувають підвищену кислотність організму.

 

ОСТЕОПРОТЕКТОР    Виведення лужних мінеральних елементів з кісток неминуче призводить до їх крихкості і болючим відчуттям, а вимивання солей кальцію для нейтралізації кислотності, є однією з головних причин остеопорозу та інших хвороб кісток і суглобів. Нормалізація pH організму і стабільне надходження мінералів (кальція, магнію, кремнію, заліза, фосфору та ін.) Усуває причини захворювань опорно-рухової системи.
 
«МАКРОСОРБ» РЕКОМЕНДОВАНИЙ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ.
 
Приймати його дуже просто: розведіть 1чайную ложку (3 грами) в 100-200 мл. води до однорідної суспензії. Вживайте таку порцію двічі в день за 1 годину до або через 2 після прийому їжі. Дітям у віці від 7 до 12 років досить 1/2 чайної ложки.

Купити Макросорб можна тут http://ecofamily.com.ua/makrosorb/p-510.html